Доставка зі складу 5-10 днів.
Мінімалістична настільна лампа LED 3W чорна GOMEZ RL 130cm для вітальні. Відкрийте для себе виняткову елегантність мінімалістичної настільної лампи GOMEZ RL, яка в ідеальний спосіб поєднує сучасний дизайн з функціональністю. Виготовлена з високоякісних металевих матеріалів, лампа вражає своїм чорним матовим оздобленням. Створена з думкою про поціновувачів сучасних інтер'єрів, вона є відмінним доповненням як для вітальні, так і для спальні, вносячи в них нестандартний акцент. Лінійна форма і ретельне оздоблення роблять лампу не лише практичним джерелом світла, але й важливим елементом...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130см мм |
| Глибина | 22 см мм |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Світлодіодні |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 22 см мм |
| Енергетичний клас | C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 485 ₴






