
Плафон Rl Bologna білий матовий LED 3 ступені димер 36W 4000K R67051131
10 514 ₴
- В наявності
- Код: 132940240
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Rl BOLOGNA білий мат LED 3 step dim 36W 4000K Люстра з диммером. Люстри є ключовим елементом освітлення інтер'єрів, який може впливати на атмосферу і функціональність всього приміщення. Завдяки різноманітності стилів і функцій, люстри знаходять своє застосування в різних просторах, від вітальні до кухні. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є. Rl BOLOGNA білий мат LED 3 step dim 36W 4000K Люстра з диммером., яка поєднує сучасний дизайн з високою ефективністю. Параметри світла і джерела світла. Ця люстра характеризується. максимальна...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 28cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 28 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 36W |
| Марка | RL |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 50cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 514 ₴

