Доставка зі складу 5-10 днів.
Настільна лампа LED 21W чорна обертаюча 130 см SEEKER Trio - Trio. Сучасна підлогова лампа SEEKER Trio - це ідеальне поєднання елегантності та функціональності, яке чудово впишеться як в сучасні, так і в класичні інтер'єри. Виготовлена з високоякісного металу в матовому чорному кольорі, лампа привертає увагу своїм лінійним формою і тонко підкреслює декор кожної вітальні чи спальні. Оснащена обертовою головкою, дозволяє точно налаштувати напрямок світла, що дає можливість створити відповідну атмосферу в приміщенні. Лампа SEEKER Trio має вбудоване джерело...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | TRIO LIGHTING |
| Висота | 130cm мм |
| Глибина | 20cm мм |
| Додаткова інформація | Регулювання яскравості, Лампочки в комплекті |
| Клас енергоспоживання | B |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Світлодіодний |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 20cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 032 ₴




