Доставка зі складу 5-10 днів.
Сірий підлоговий світильник обертовий 130 см LED 21W змінна колір SEEKER Trio. Відкрийте сучасність і функціональність з підлоговим світильником SEEKER Trio. Цей сучасний сірий світильник висотою 130 см легко впишеться в будь-який інтер'єр, як у вітальні, так і в спальні. Завдяки обертовій конструкції та лінійній формі, світильник ідеально підійде до різних стилів оформлення інтер'єру. Виготовлений з якісного металу в домінуючих відтінках сірого та алюмінію, є стильним доповненням до вашого дому. Світильник SEEKER Trio пропонує технологічно просунуті рішення, які задовольнять...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | TRIO LIGHTING |
| Висота | 130cm мм |
| Глибина | 20cm мм |
| Додаткова інформація | Регулювання яскравості, Лампочки в комплекті |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Світлодіодний |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 20cm мм |
| Енергетичний клас | B |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 069 ₴




