Доставка зі складу 5-10 днів.
Настільна лампа біло-золота в скандинавському стилі Markslojd. _______________________________________________. Купуючи у нас, ви отримуєте. _______________________________________________. Оригінальний ПРОДУКТ. - продукт походить з офіційної дистрибуції марки. Markslojd. Якість PREMIUM. - для виробництва використано ретельно відібрані матеріали. Сучасний ДИЗАЙН. - освітлення впишеться в будь-який інтер'єр. Шведський СТИЛЬ. - виробник акцентує увагу на скандинавських трендах. Увага до ДЕТАЛЕЙ. - для досягнення найвищої якості продукт проходить суворі тести на кожному...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 49cm мм |
| Глибина | 26cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 20 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Pose |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 20cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 989 ₴



