Доставка зі складу 5-10 днів.
Макс. потужність: 25W тільки LED. Клас захисту: IP20. Напруга: ~220-230V. Джерело світла: E27. Джерело світла: Змінне. Основний матеріал: Лакована сталь. Додатковий матеріал: Пластик. Основний колір: Сірий. Кількість світлових точок: 7. Метод монтажу: Прямий монтаж. Додатковий колір: Білий. Ширина: 58 см. Висота: 16 см. Довжина:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Цоколь | E27 |
| Виробник | Nowodvorski |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 16cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 58cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 16 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 7 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 25W |
| Матеріал | Сталь, пластик |
| Мoдель | SATELLITE umbra grey M 8020 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Ширина | 58cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 587 ₴



