Доставка зі складу 5-10 днів.
Настільна лампа FRANKLIN FRANKLIN CREAM – Elstead. Елегантність і стиль в кожній деталі! Підніміть свій інтер'єр на вищий рівень завдяки настільній лампі FRANKLIN FRANKLIN CREAM від відомого бренду Elstead. Ця унікальна лампа, висотою 46 см і шириною 30 см, була розроблена для тих, хто цінує як функціональність, так і естетику. Завдяки використанню металу кольору еcru, збагаченого срібними акцентами, лампа чудово поєднується з різними стилями інтер'єру. Надзвичайно стильна і практична, ідеально підходить для будь-якої кімнати, де важливий унікальний...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип | Настільна лампа |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 46cm мм |
| Глибина | 36cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 36 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Марка | Elstead |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Мoдель | Franklin |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Класичний |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 36cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 325 ₴


