Доставка зі складу 5-10 днів.
Shilo Plafon Alha Y 130 Cm 9194 Dohar. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм неповторний характер і створюючи відповідну атмосферу. Чудовим прикладом такого продукту є Shilo Plafon Alha Y 130 Cm 9194 Dohar, який поєднує в собі сучасний дизайн з високою функціональністю. Світлова ефективність. Плафон Shilo Alha Y 130 Cm 9194 має одне джерело світла, що при використанні лампочки LED потужністю до 3W забезпечує достатнє освітлення для різних приміщень. Завдяки патрону G9 легко можна підібрати відповідне джерело світла, яке...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Primera |
| Сумісність з моделлю | Primera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 4,5cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 130 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 3W |
| Марка | Dohar |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | G9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 989 ₴






