Доставка зі складу 5-10 днів.
Настільна лампа EARTH для вітальні, коричневий абажур з тканини на E27 16013 TK Lighting. Купуючи у нас, ви отримуєте. _________________________________. Оригінальний ПРОДУКТ. - офіційна дистрибуція бренду. TK Lighting. Якість PREMIUM. - ретельно відібрані матеріали. Сучасний ДИЗАЙН. - для будь-якого інтер'єру. ПОЛЬЩА. Виробництво. - на ринку з 2013 року. Увага до ДЕТАЛЕЙ. - суворі тести на кожному етапі виробництва. Технічні дані. _________________________________. Тип: Настільна лампа. Вид: Стояча з кошиком. Матеріал: Метал. Додатковий матеріал: Пластик. Колір: Чорний. Тип...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 165cm мм |
| Глибина | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Максимальна потужність лампочки | 15W |
| Мoдель | Earth |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | З абажуром |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 165cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 238 ₴





