Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна з сучасним абажуром, над стіл для їдальні TK Lighting. ______________________________________________. Купуючи у нас, ви отримуєте. ______________________________________________. Оригінальний ПРОДУКТ. - продукт походить з офіційної дистрибуції марки. TK. Lighting. Якість PREMIUM. - для виробництва використано ретельно відібрані матеріали. Сучасний ДИЗАЙН. - освітлення впишеться в будь-який інтер'єр. Виробництво ПОЛЬЩА. - TK Lighting - польська марка, на ринку з 2013 року. Увага до ДЕТАЛЕЙ. - для досягнення найвищої якості продукт проходить сувору...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 163cm мм |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 15W |
| Матеріал | Сталь, Метал, пластик |
| Живлення | Мережева |
| Стиль | Сучасний, Лофт |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 65cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 148 ₴





