Доставка зі складу 5-10 днів.
Tk Lighting - Плафон Calisto Juta 4Xe27 Білий коричневий (11046). Tk Lighting - Плафон Calisto Juta 4Xe27 Білий коричневий (11046). це відмінний вибір для тих, хто прагне поєднати. естетику. з. функціональністю. Цей плафон, завдяки своєму унікальному дизайну, вносить до інтер'єру елегантність та характер. Ідеально підійде в різних аранжуваннях, від сучасних до рустикальних, забезпечуючи відповідне освітлення в кожному приміщенні. Ключові характеристики. Обираючи стельові лампи, варто звернути увагу на їх. енергоефективність. ,. стиль. та. багатофункціональність. Плафон Calisto Juta. вирізняється...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 16,5cm мм |
| Глибина | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 15W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, Скандинавський, Російський |
| Тип | Плафоны |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50cm мм |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 959 ₴


