Доставка зі складу 5-10 днів.
TK LIGHTING ЛАМПА НОЧНА SANTANA E27 ECRU/БЕЖЕВИЙ 5591 5591. Нічник. TK LIGHTING SANTANA. це відмінний вибір для тих, хто прагне поєднати. функціональність. з. естетикою. у своєму інтер'єрі. Її універсальний дизайн робить її ідеальною для різноманітних оформлень, як у. спальні. , так і в. вітальні. ,. офісі. ,. кав'ярні. чи. молодіжній кімнаті. Кругла, прошита основа та елегантний абажур кольору. ecru. надають лампі унікального характеру, створюючи затишну атмосферу. Тип і застосування лампи. Нічник. SANTANA. це ідеальне рішення для тих, хто шукає...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 60cm мм |
| Глибина | 40cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 15W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Santana |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Настільні |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 40cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 113 ₴




