
Настільна лампа Aviano Lighting Salo 8033-113 18W Led 1800Lm 3000K (8033113)
13 096 ₴
- В наявності
- Код: 190981608
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
8033-113 Лампа настільна SALO – Aviano Lighting. Унікальний дизайн, який освітить ваш інтер'єр! Лампа настільна SALO від Aviano Lighting - це ідеальне поєднання сучасного дизайну з функціональністю. Її унікальний стиль і відмінні технічні параметри роблять цей продукт таким, що задовольнить вимоги навіть найвимогливіших клієнтів. Завдяки можливості 3-ступеневого затемнення через ножний вимикач, ця лампа адаптується до ваших потреб, пропонуючи ідеальне освітлення в будь-якій ситуації. {__DALSZA_CZESC_UKRYTA}. #128161; Дизайн і стиль. Лампа настільна SALO висотою 18 см і...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 18cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 18W |
| Марка | Aviano Lighting |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Мoдель | SALO |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Цоколь | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 096 ₴






