
Підвісний світильник Nowodvorski Circolo S 10813 1x18W Led 3000K 560Lm чорно-білий
10 485 ₴
- В наявності
- Код: 157140514
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski Circolo S 10813 Лампа підвісна Звіс 1X18W Led 3000K 560Lm Чорна/Біла. Люстри - це невід'ємний елемент кожного інтер'єру, що є ключовою точкою освітлення в приміщенні. Їх різноманітні стилі та функції роблять їх ідеальним вибором для різних оформлень простору, як у вітальнях, спальнях, так і на кухнях. Ефективність та світлові параметри. Nowodvorski Circolo S 10813 - це інноваційна підвісна лампа, що пропонує високу ефективність освітлення при мінімальному споживанні енергії. Завдяки вбудованому джерелу світла LED потужністю 18W, лампа випромінює світло з теплим...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140cm мм |
| Глибина | 45cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 45 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 18W |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Мoдель | Circolo Led |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 45cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 485 ₴





