
Підвісний світильник Tk Lighting Sophia Cognac 5Xe14 11043 (11043T)
12 004 ₴
- В наявності
- Код: 186407571
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Tk Lighting Sophia Cognac Лампа підвісна 5Xe14 11043 (11043T). Tk Lighting Sophia Cognac. це підвісна лампа, яка поєднує в собі елегантність і функціональність. Її. стиль гламур. робить її ідеальною для різноманітних інтер'єрів, додаючи їм унікального характеру. Обираючи цю лампу, ви отримуєте не лише джерело світла, але й ефектний декоративний елемент, який приверне увагу кожного гостя. Стиль і дизайн. Представлена модель підвісної лампи вирізняється. елегантним дизайном. в стилі гламур, який привертає увагу і надає інтер'єрам неповторний характер. Виготовлена з...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 37 см |
| Ширина | 370 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 37 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 37 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 10W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 004 ₴




