
Підвісний світильник Sigma Kapello L E27 бронзово-мідний Ø76см 32351 (SIGMA32351)
11 521 ₴
- В наявності
- Код: 128828244
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Sigma ліхтар підвісний Kapello L E27 коричневий/міді Ø76см 32351 (SIGMA32351). Ліхтар підвісний. від бренду. Sigma. є відмінним вибором для тих, хто прагне поєднати функціональність з елегантним дизайном. Модель. Kapello L. в кольорі коричнево-мідійний діаметром 76 см є стильним акцентом в будь-якому інтер'єрі. Завдяки. сучасному вигляду. та високоякісним матеріалам, цей ліхтар ідеально вписується в різноманітні аранжування, створюючи приємну атмосферу в вітальні, їдальні чи спальні. Енергоефективність та клас енергоефективності. В сьогоднішні часи, коли. енергоефективність. має...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80cm мм |
| Глибина | 76cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 76cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 521 ₴




