Доставка зі складу 5-10 днів.
Опис продукту. LASER 1000 7668 - це дизайнерська підвісна лампа марки Nowodvorski Lighting, яка поєднала в собі сучасний дизайн з високою функціональністю. Ця елегантна оправа ідеально підходить для ексклюзивних інтер'єрів, пропонуючи не лише стильний вигляд, але й відмінне освітлення, яке стане головним декоративним елементом кожного приміщення. LASER 1000 7668 - це підвісна лампа з сімома точками світла, які забезпечують рівномірний розподіл світла в усьому приміщенні. Завдяки своїй сучасній конструкції та елегантному поєднанню латуні та лакованої сталі,...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Матеріал каркасу | латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180cm мм |
| Глибина | 30cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Кількість джерел світла | 7 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 10W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | LASER |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 30cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 756 ₴




