
Підвісна лампа Step Into Design Beam-100 ST-8960-L100 титан (SID0016)
12 332 ₴
- В наявності
- Код: 135387827
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Step Into Design Beam-100 Wisząca ST-8960-L100 titan. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, перетворюючи простір і надаючи йому унікальний характер. Їх різноманітне застосування робить їх ідеальним рішенням для багатьох приміщень, від вітальні до кухні. Серед них виділяється Step Into Design Beam-100 Wisząca ST-8960-L100 titan, яка поєднує елегантність з функціональністю. Параметри світла. Люстра Beam-100 пропонує вражаючі параметри освітлення. З максимальною потужністю лампочки 10W та температурою кольору в діапазоні 3000K - 3300K, лампа...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Step into design |
| Висота | 205cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 24cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 10W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 100cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 332 ₴

