
Світлодіодна підлогова лампа Tk Lighting Hang 5077 (Tg0259)
10 748 ₴
- В наявності
- Код: 100419743
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Настільна лампа HANG 5077 TK Lighting. Купуючи у нас, ви отримуєте. _________________________________. Оригінальний ПРОДУКТ. - офіційна дистрибуція бренду. TK Lighting. Якість PREMIUM. - ретельно відібрані матеріали. Сучасний ДИЗАЙН. - для кожного типу інтер'єру. УКРАЇНА. Виробництво. - на ринку з 2013 року. Увага до ДЕТАЛЕЙ. - суворі тести на кожному етапі виробництва. Технічні дані. _________________________________. Тип: Настільна лампа. Матеріал: Метал. Додатковий матеріал: Пластик. Основний колір: Чорний. Цоколь: E27 (великий цоколь). Кількість джерел світла: 1. Колекція:...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип цоколя | E27 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200cm мм |
| Глибина | 28cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 28 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Максимальна потужність лампочки | 15W |
| Мoдель | HANG |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 90cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 748 ₴

