
Світлодіодна підлогова лампа Nowodvorski Mono 2XGU10 латунь/чорний 7712
11 010 ₴
- В наявності
- Код: 119029486
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Настільна лампа MONO мідні абажури 2xGU10 216см для вітальні Nowodvorski. ___________________________________________________. Купуючи у нас, ви отримуєте. ___________________________________________________. Оригінальний ПРОДУКТ. - продукт походить з офіційної дистрибуції бренду. Nowodvorski. Lighting. Якість PREMIUM. - для виробництва використано ретельно відібрані матеріали. Сучасний ДИЗАЙН. - освітлення впишеться в будь-який інтер'єр. Виробництво ПОЛЬЩА. - освітлення виготовляється на виробничих підприємствах у Сілезії, у Ченстохові та Сімяновіцах Сілезьких. Увага до...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал каркасу | латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 212 см мм |
| Глибина | 15см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Додаткова інформація | Лампочки в комплекті |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Максимальна потужність лампочки | 10W |
| Мoдель | Mono |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Світлодіодні |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 29 см мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 010 ₴


