Доставка зі складу 5-10 днів.
Italux Anabella P020707Df4Ql. Люстра. Italux Anabella P020707Df4Ql. це ключовий елемент облаштування інтер'єру, який поєднує в собі функціональність та естетику. Завдяки унікальним характеристикам, ця модель безумовно задовольнить очікування навіть найвимогливіших користувачів. Anabella. не тільки освітлює приміщення, але й створює приємну атмосферу, що сприяє повсякденній діяльності. Енергоефективність та клас енергоефективності. Модель. Anabella. ставить на екологічну та економічну експлуатацію. Має. клас енергоефективності A. , що означає, що вона дружня...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 24cm мм |
| Глибина | 43cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 43 |
| Додаткова інформація | З лампою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 7 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 42W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Anabella |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Етно |
| Тип | Люстри |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 43cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 299 ₴



