Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski Viviane 6772. Nowodvorski Viviane 6772. це стельовий світильник, який поєднує в собі. сучасний стиль. та функціональність, стаючи ключовим елементом декору кожного інтер'єру. Завдяки своєму елегантному дизайну, цей світильник чудово вписується в різноманітні оформлення, надаючи їм неповторний характер. Обираючи цю модель, ви отримуєте не лише джерело світла, а й естетичний акцент, який змінить ваш простір. Енергоефективність та клас енергоефективності. Модель. Viviane 6772. це екологічне рішення. Вона оснащена. трьома джерелами...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110cm мм |
| Глибина | 160cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 63 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 60W |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Мoдель | 0 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 63cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 258 ₴








