Доставка зі складу 5-10 днів.
ALDEX BOSSO RING ЛАМПА ПОВІСНА 3-ТОЧКОВА ЧОРНА. Люстри є важливим елементом освітлення інтер'єрів, надаючи характеру та атмосфери кожному приміщенню. Завдяки їм ми можемо отримати відповідні умови для повсякденних справ, а також підкреслити оформлення інтер'єру. Вибір відповідної люстри може суттєво вплинути на комфорт і функціональність простору. Параметри світла. Лампа повісна. ALDEX BOSSO RING. поєднує в собі функціональність і естетику. Оснащена трьома джерелами світла, що дозволяє ефективно освітлювати простір. Максимальна потужність лампочки становить...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aldex |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200cm мм |
| Глибина | 44cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 44 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | BOSSO |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 44cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 756 ₴



