Доставка зі складу 5-10 днів.
Elstead Tamar GX53 золотий TAMAR-F-L-PG. Люстри є невід'ємним елементом освітлення інтер'єрів, який може значно вплинути на атмосферу та функціональність приміщення. Їх різноманітні застосування роблять їх ідеальними для віталень, спалень, кухонь чи ванних кімнат. Вибір відповідної люстри може не лише покращити якість освітлення, але й додати інтер'єру унікального характеру. Параметри світла та потужність лампи. Elstead Tamar GX53 золотий TAMAR-F-L-PG. це плафон, який пропонує одне джерело світла з максимальною потужністю 9W. Завдяки використанню лампочки типу GX53, цей плафон забезпечує яскраве і...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Цоколь | GX53 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 9,5cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 37cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 29 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 9W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Tamar |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Плафоны |
| Колір | Золотий |
| Колірна температура | 3000K |
| Ширина | 29cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 448 ₴








