
Плафон Aviano Lighting Toulon 1x36Wled 3600Lm 3000K (4044304M)
13 350 ₴
- В наявності
- Код: 191117735
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Плафон TOULON – чорний 40 см з золотим акцентом. TOULON. стильний плафон, який поєднує. сучасний дизайн. з елегантним оздобленням. Завдяки тонкому поєднанню. матового чорного і золота. , ідеально впишеться в різні інтер'єри. Найважливіша інформація. Колір: матовий чорний + золотий. Розмір: діаметр 40 см. Стиль: сучасний. Тип: плафон. Функціональність. Триступеневе затемнення. – можливість регулювання яскравості світла звичайним вимикачем (функція «клік»). Рівномірне освітлення. – конструкція забезпечує комфортне світло в усьому приміщенні. Високоякісні матеріали. –...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 4cm мм |
| Глибина | 40cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Додаткова інформація | З лампою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 36W |
| Марка | Aviano Lighting |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Мoдель | TOULON |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 40cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 350 ₴





