Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Antires (Az2996). Azzardo Antires. це стельовий світильник, який поєднує в собі. сучасність. та. елегантність. , ідеально вписуючись у різноманітні інтер'єри. Правильно підібране освітлення має ключове значення для атмосфери та функціональності приміщень. Завдяки використанню п'яти джерел світла, цей світильник не лише задовольняє освітлювальні потреби, але й додає характеру кожному інтер'єру. Енергоефективність та клас енергоефективності. Модель. Azzardo Antires. вирізняється класом енергоефективності. A. , що робить його чудовим вибором для людей, які дбають про...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140cm мм |
| Глибина | 120cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 55 |
| Додаткова інформація | З датчиком руху |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 55cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 352 ₴


