Доставка зі складу 5-10 днів.
Sigma Lighting (SIG40623). Стельові світильники відіграють ключову роль у формуванні атмосфери інтер'єру, надаючи йому стиль і характер. Завдяки своєму універсальному застосуванню, можуть бути використані в різних приміщеннях, від вітальні до офісу. Sigma Lighting (SIG40623). це елегантна люстра, яка безумовно додасть шарму кожному інтер'єру. Ефективність освітлення. Ця люстра оснащена. одним джерелом світла. , яке забезпечує ефективне освітлення з максимальною потужністю. 60W. Завдяки використанню стандартного патрона. E27. , можемо користуватися різноманітними лампами, в тому числі енергозберігаючими...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E27 |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 97cm мм |
| Глибина | 69cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 69 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний, Ретро |
| Тип | Люстри |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 69cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 120 ₴



