
Підлогова лампа для читання Trio 1x20W + 1x5W LED латунь мат 426410208
11 492 ₴
- В наявності
- Код: 27043642
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Настільна лампа Trio Arizona 426410208. Настільна лампа Trio Arizona 426410208 - це поєднання стилю та практичності в одному. Виробник: Trio. Назва: ARIZONA. Символ: 426410208. Параметри. діаметр (мм): 255. висота (мм): 1800. ширина (мм): глибина (мм): кількість джерел / тип патрона: 1 x LED інтегр. макс. потужність джерела: 20 W. напруга: 230 V. джерело в комплекті: 1 x 20W LED SMD. колір лампи: матовий латунь. матеріал: метал. IP: 20. Чому варто обрати нашу лампу? Виготовлена з найвищої якості матеріалів. Сучасний дизайн, який підходить до будь-якого інтер'єру. Легка установка та можливість...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | TRIO LIGHTING |
| Висота | 180cm мм |
| Глибина | 26cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 25 |
| Додаткова інформація | Лампочки в комплекті |
| Клас енергоспоживання | F |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Максимальна потужність лампочки | 20W |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Для читання |
| Колір | Сірий |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 250cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 492 ₴

