Доставка зі складу 5-10 днів.
Argon Лампа підвісна 1X15W E27 Trini 4317. Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи характеру та створюючи атмосферу в різних приміщеннях. Вибір відповідної стельової лампи може значно вплинути на комфорт і естетику простору. Серед доступних варіантів, підвісні лампи користуються особливою популярністю завдяки своїй універсальності та елегантності. Параметри світла та ефективність. Підвісна лампа Trini. марки. Argon. оснащена одним джерелом світла, що робить її ідеальним рішенням для створення точкового освітлення в вітальні чи їдальні. Використовує лампочку о...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Argon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 108cm мм |
| Глибина | 40cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Мoдель | Trini |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 40cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 906 ₴


