Доставка зі складу 5-10 днів.
Italux Menfi PND-44236-5-BK-GD Люстра. Люстра. Важна інформація! Ознайомтеся з заявленим часом виконання та прочитайте повідомлення в вкладці «Додаткова інформація від продавця». --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Люстра. Italux MENFI PND-44236-5-BK-GD. Дані продукту. Розміри. Довжина - 25 см. Ширина - 25 см. Висота - 80 см. Діаметр - 25 см. Розмір абажура - 80 см. Світло. Цоколь лампочки - E27. Кількість джерел світла - 5. Тип джерела світла - класичні лампочки або LED...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Матеріал каркасу | латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 25 |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Menfi |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 25cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 660 ₴



