
Підвісний світильник Altavola Ledowe Okręgi No.1 X Φ80см 43W чорний (La073X_80_In_3K_43W_Black)
13 859 ₴
- В наявності
- Код: 154227915
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Altavola Design Лампа Підвісна Світлодіодні Кільця No.1 X Φ80Cm In 3K 43W Чорний. Стельові світильники відіграють ключову роль в кожному інтер'єрі, забезпечуючи відповідне освітлення та створюючи унікальну атмосферу. Вибір відповідного стельового світильника може повністю змінити характер приміщення, надаючи йому сучасний і стильний вигляд. Стельові світильники підходять як для віталень, спалень, кухонь, так і для офісів, пропонуючи функціональність та естетику. Параметри світла. Лампа підвісна. Altavola Design Лампа Підвісна Світлодіодні Кільця. вирізняється своєю. потужністю 43W. та. світловим потоком...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Altavola Design |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Марка | Altavola design |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | Ledowe Okręgi |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 859 ₴

