Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампи Aldex Lampa Form (1108L15). Стельові лампи. це невід'ємний елемент кожного інтер'єру, роль якого виходить далеко за межі простого освітлення. Правильно підібрані джерела світла не тільки освітлюють простір, але й створюють атмосферу та надають характер приміщенню. Вибір стельової лампи - це важливий крок в оформленні, тому варто звернути увагу на ключові характеристики, такі як потужність, ефективність, стиль, матеріал, а також енергоефективність. Серед доступних варіантів є модель Form (1108L15) від визнаного бренду Aldex, яка поєднує сучасний дизайн з функціональністю...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aldex |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Глибина | 26cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 16 |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60W, 15W |
| Марка | Aldex |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Form |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 120cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 901 ₴






