
Підвісний світильник Nowodvorski Eye L 3 підвіс трубки чорний мідь (8915)
12 120 ₴
- В наявності
- Код: 96421556
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski Lampa Wisząca Eye L 3 Zwisy W Kształcie Tub Czarny Miedź (8915). Nowodvorski Lampa Wisząca Eye L 3 Zwisy W Kształcie Tub Czarny Miedź (8915). це елегантна стельова лампа, яка поєднує в собі. сучасний дизайн. з функціональністю. Завдяки використанню високоякісних матеріалів, лампа не тільки чудово освітлює простір, але й є стильним декоративним елементом. Ідеально підійде для різних інтер'єрів, в тому числі в. ванній. , де естетика і комфорт є особливо важливими. Енергоефективність і клас енергоефективності. Модель. Nowodvorski Eye L 3 Zwisy...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130cm мм |
| Глибина | 200cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 20 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 10W |
| Марка | Nowodvorski |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Eye |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 20cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 120 ₴






