Доставка зі складу 5-10 днів.
Maxlight Cosmos P0378. Maxlight Cosmos P0378. це сучасна підвісна лампа, яка поєднує елегантність з високою світловою продуктивністю. Стельові лампи, такі як ця модель, не тільки виконують функцію джерела світла, але також є ключовим декоративним елементом, який впливає на характер інтер'єру. Завдяки своєму стильному дизайну, ця лампа безумовно змінить будь-який офіс та інші простори, вносячи в них затишну атмосферу. Світлова продуктивність і джерела світла. Модель. Maxlight Cosmos P0378. пропонує вражаючу світлову продуктивність завдяки використанню аж. семи джерел світла. , з...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 92cm мм |
| Глибина | 64cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 64 |
| Кількість джерел світла | 7 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Cosmos |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 64cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 075 ₴






