
Настінно-стельовий світильник Italux Selma LED 20W 4000K білий SPL319834BWH
11 799 ₴
- В наявності
- Код: 130618209
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
ITALUX OPRAWA ŚCIENNO-SUFITOWA SELMA LED 20W 4000K БІЛИЙ SPL 31983 4B WH SPL319834BWH. Світильники відіграють ключову роль у формуванні атмосфери в наших інтер'єрах. ITALUX OPRAWA ŚCIENNO-SUFITOWA SELMA LED 20W 4000K БІЛИЙ SPL 31983 4B WH SPL319834BWH. це приклад сучасної лампи, яка поєднує в собі естетику та функціональність. Завдяки класичному білому кольору, оправа чудово впишеться в різноманітні аранжування, а її міцні матеріали забезпечують довговічність. Ключові характеристики оправи SELMA LED. Варто звернути увагу на ключові характеристики оправи SELMA LED, які...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 6cm мм |
| Довжина: | 64cm мм |
| Додаткова інформація | Джерело світла в комплекті |
| Марка | Italux |
| Мoдель | SELMA |
| Потужність | 20 W |
| Тип | Настінно-стельові |
| Колір світла | Нейтральний білий |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 64cm мм |
| Енергетичний клас | A |
| Яскравість (LM) | 1240 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 799 ₴

