Доставка зі складу 5-10 днів.
Ideal Lux Moby Sp1 Bianco 102047. Люстри - це невід'ємний елемент кожного інтер'єру, який не тільки освітлює простір, але й є важливим декоративним елементом. Їх різноманітність дозволяє підібрати до кожної кімнати, від вітальні, через спальню, до їдальні. Одним з унікальних представників цієї категорії є. Ideal Lux Moby Sp1 Bianco 102047., який поєднує сучасний дизайн з функціональністю. Параметри освітлення. Люстра. Ideal Lux Moby Sp1 Bianco 102047. забезпечує відмінне освітлення завдяки максимальній потужності лампочки 60W. Можна в ній...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 35 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 35cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 579 ₴


