
Підвісна стельова лампа Trio Lighting Janne LED (Tr366790136)
11 886 ₴
- В наявності
- Код: 182475592
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Салонна підвісна лампа JANNE 366790136 плетена japandi бежевий в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма зробить так, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Janne виготовлена з практичних і міцних...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | TRIO LIGHTING |
| Висота | 49cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 34 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 10W |
| Матеріал | Метал, Іва |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 37cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 886 ₴






