Доставка зі складу 5-10 днів.
Декоративна підлогова лампа зелено-чорна LEAVY 180 см E14 RL. Відкрийте елегантність і функціональність підлогової лампи LEAVY, яка завдяки своєму унікальному дизайну та вишуканим кольорам стане ключовим елементом інтер'єру будь-якої вітальні чи спальні. Виконана в зелено-чорних відтінках з мотивом листя, ця лампа чудово впишеться в сучасні інтер'єри, додаючи їм неповторного характеру. Висота 180 см робить лампу не лише відмінним освітленням приміщення, але й стильною прикрасою. Лампа LEAVY була спроектована з урахуванням ефективності та зручності...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип цоколя | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180cm мм |
| Глибина | 70cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 70 |
| Додаткова інформація | Регулювання яскравості |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість світлових точок | 3 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 70cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 521 ₴




