
Світлодіодна підлогова лампа Trio Rondo білий мат 36W (422610531)
12 017 ₴
- В наявності
- Код: 89583361
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Настільна лампа LED RONDO Trio біла, димована, 36W, 3200lm, 115cm. Пропонуємо вам сучасну настільну лампу LED RONDO марки Trio, яка чудово вписується в елегантні, мінімалістичні інтер'єри. Завдяки ретельному виконанню з високоякісних матеріалів, таких як метал і пластик, лампа отримує не лише надійність, але й естетику. Домінуючий білий колір надає їй універсальний характер, завдяки чому вона чудово поєднується з різними стилями оформлення інтер'єрів. Лампа RONDO оснащена одним джерелом світла, яке забезпечує тепле світло з температурою 3000K...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | TRIO LIGHTING |
| Висота | 115 см мм |
| Глибина | 20см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 20 |
| Додаткова інформація | Лампочки в комплекті |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Світлодіодні |
| Колір | Білий |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 47 см мм |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 017 ₴

