
Підвісна стельова лампа Trio Gila на планці бежевий (365700366)
16 583 ₴
- В наявності
- Код: 174626085
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна лампа чорна 3 дротяні кулі для їдальні салону E27 Trio. Пропонуємо вам надзвичайно елегантну підвісну лампу GILA Trio, яка стане чудовим доповненням як сучасних, так і класичних інтер'єрів. Лампа характеризується унікальним дизайном, що поєднує в собі елементи індустріального стилю та тонку елегантність. Чорна планка утримує три піщані кулі, виготовлені з металу, які ніжно розсіюють світло, надаючи приміщенню особливого клімату. З висотою 150 см, шириною 120 см та глибиною 33 см, ця лампа ідеально підійде як над столом в...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Тип цоколя | E27 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | TRIO LIGHTING |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 33cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 33 |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 30W, 10W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня |
| Стиль | Індустріальний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 100cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 583 ₴






