
Дизайнерська підлогова лампа Nordlux Darci чорний 2120584003
11 594 ₴
- В наявності
- Код: 117644061
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Настільна лампа DARCI NO2120584003 – Nordlux. Елегантність і сучасність. Настільна лампа DARCI NO2120584003 від Nordlux поєднує сучасний стиль з функціональністю, створюючи елегантний елемент декору в кожному інтер'єрі. Її чорна металева конструкція та акценти з пластику надають їй лофтний, індустріальний характер, який чудово поєднується з сучасними аранжуваннями. Розміри та функціональність. Лампа має висоту 143 см, ширину 23 см та довжину 54,8 см, що робить її ідеальною для розміщення поруч з диваном, кріслом чи в кутку кімнати, додаючи йому елегантності та функціональності...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nordlux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 143cm мм |
| Глибина | 23cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 23 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Мoдель | Darci |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Дизайнерська |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 23cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 594 ₴

