Доставка зі складу 5-10 днів.
Amplex Lampa Vai 2 Czarnий 0289. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, додаючи не лише світла, але й стилю та елегантності до кожного приміщення. Залежно від обраної моделі, вони можуть бути основним джерелом освітлення або тонким доповненням до оформлення. Використання люстр надзвичайно різноманітне - від віталень, через спальні, кухні, до ванних кімнат. Тому варто звернути увагу на специфікації та технічні характеристики обраного продукту. Технічна специфікація. Amplex Lampa Vai 2 Czarnий 0289. - це сучасне і елегантне рішення для вашого...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Amplex |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 4W |
| Марка | Amplex |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 32cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 828 ₴


