Доставка зі складу 5-10 днів.
Скандинавська підлогова лампа UNA 1116A9 дугова бежева в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення з легкістю впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма зробить так, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, що сприяє зустрічам з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Una виготовлена з практичних і міцних матеріалів,...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aldex |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180cm мм |
| Глибина | 53cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Максимальна потужність лампочки | 10W |
| Мoдель | Una |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Скандинавський |
| Тип | Аркова |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 713 ₴



