Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski Bar Led L (10850). Люстри. це ключовий компонент в оформленні інтер'єрів, який значно впливає на атмосферу і функціональність приміщень. Добре підібране освітлення не тільки освітлює простір, але й надає йому характеру і стилю. У контексті сучасних рішень варто звернути увагу на модель. Nowodvorski Bar Led L (10850). , яка поєднує естетику з практичністю. Енергоефективність і клас енергоефективності. В епоху зростаючої екологічної свідомості, люстри повинні відповідати нормам щодо економії енергії. Ця модель оснащена джерелом...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160cm мм |
| Глибина | 2cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 160 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 27W |
| Марка | Nowodvorski |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Bar |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 180cm мм |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 251 ₴








