Доставка зі складу 5-10 днів.
Nordlux з 1977 року пропонує продукти, що розроблені власноруч, за привабливими цінами. Більшість ламп данського постачальника потрапляє до Скандинавії, Великої Британії, Франції та Німеччини, а завдяки нам також до Польщі. Nordlux Arki 75145003 настільна лампа 1x60W/E27 IP20. Клас енергоефективності: A-G. Висота: 52. Назва родини: Arki. Індекс виробника: 75145003. Ширина абажура: 20. Тип: Настільні лампи. Діаметр нижнього абажура: 20. Стиль: Сучасний. Призначення: Внутрішнє. Потужність: 60W. Клас захисту: II. Працює з LED: Так. Довжина живлячого кабелю [м]: 180...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nordlux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 52cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 20 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Arki |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Скандинавський |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 20cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 459 ₴


