Доставка зі складу 5-10 днів.
Настільна лампа RL Orson R40073508. Настільна лампа RL Orson R40073508 є не лише функціональною, але й естетичною. Виробник: RL. Назва: ORSON. Символ: R40073508. Параметри. діаметр (мм): висота (мм): 1800. ширина (мм): 325. глибина (мм): кількість джерел / тип патрона: 1 x LED інтегр. макс. потужність джерела: 27 W. напруга: 230 V. джерело в комплекті: 1 x SMD, 27 W, 2700 lm, 3000K. колір лампи: матовий латунь / алебастр. матеріал: метал / скло. IP: 20. Чому варто обрати нашу лампу? Виготовлена з найвищої якості матеріалів. Сучасний дизайн, який підходить до будь-якого інтер'єру...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180cm мм |
| Глибина | 33cm мм |
| Додаткова інформація | Регулювання яскравості, Лампочки в комплекті |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Світлодіодні |
| Колір | Коричневий |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 32cm мм |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 006 ₴


