
Підвісний стельовий світильник Nowodvorski SUPER WHITE VI 6492
12 689 ₴
- В наявності
- Код: 37377919
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski SUPER WHITE VI 6492. Nowodvorski SUPER WHITE VI 6492. це стельовий світильник, який поєднує сучасний дизайн та високу якість виконання. Його універсальність робить його ідеальним для різних приміщень, таких як вітальня, спальня чи кухня. Завдяки відповідному освітленню, ця модель надає простору унікальну атмосферу, поєднуючи функціональність з естетикою. Енергоефективність та клас енергоефективності. Однією з найважливіших переваг цього світильника є його клас енергоефективності A. Використовуючи цей продукт, можна значно знизити рахунки...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 56 см |
| Ширина | 205 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 56 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 56 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 35W |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Мoдель | Eye Super |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | GU10 |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 689 ₴




