Доставка зі складу 5-10 днів.
Pure Vega підвісна лампа LED один циліндр латунь. Люстри. це ключовий елемент інтер'єру, який впливає на його атмосферу та функціональність. Серед широкої пропозиції продуктів,. Pure Vega підвісна лампа LED один циліндр латунь. вирізняється. сучасним дизайном. та практичними властивостями. Ця елегантна лампа ідеально підходить для. віталень. та інших житлових приміщень, вносячи в них. тепле і затишне світло. Ключові аспекти вибору лампи. Обираючи стельову лампу, варто звернути увагу на кілька важливих характеристик. Перш за все, потрібно визначити. стиль. ,...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Paul Neuhaus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Матеріал каркасу | латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Глибина | 12cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 12 |
| Додаткова інформація | З лампою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 4,5W |
| Марка | Paul Neuhaus |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | PURE-VEGA |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні світильники |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 12cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 987 ₴


