
Стельовий плафон Moosee Area 3 чорний (MSE150110050326359283)
14 623 ₴
- В наявності
- Код: 191118328
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
MOOSEE ліхтар стельовий / плафон AREA 3 чорний. MOOSEE ліхтар стельовий / плафон AREA 3 чорний. Сучасний і ефектний елемент освітлення, який чудово підкреслить характер кожного інтер'єру. Органічна, нерегулярна форма зі сталі, поліпропілену та акрилу, натхненна природою, надає приміщенню унікального стилю та легкості. Завдяки можливості зміни кольору світла - від теплого, через нейтральний, до холодного - лампа дозволяє налаштувати настрій освітлення відповідно до актуальних потреб. У комплекті є пульт, який полегшує управління та зміну налаштувань без підняття з місця. Area 3 - це ідеальний вибір...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Moosee |
| Висота | 12 см мм |
| Глибина | 100см мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 100см мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 623 ₴










