Доставка зі складу 5-10 днів.
Markslöjd Metallo Лампа Настільна Золота (108774). Настільні лампи відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, виконуючи функцію як освітлення, так і декору. Вірно підібрані моделі можуть суттєво вплинути на атмосферу в приміщенні. Золота настільна лампа Markslöjd Metallo є цікавим вибором, поєднуючи в собі стиль. гламур. з класичним оздобленням. Завдяки універсальному дизайну, цей продукт може вписатися в різні простори, від вітальні до офісів. Тип лампи. Markslöjd Metallo. це. настільна лампа. , яка підійде для різних застосувань. Її можна розмістити на...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотий |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 66cm мм |
| Глибина | 23cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 23 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Metallo |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Класичний, гламур |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 23cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 102 ₴


